KOLAY YOLDAN PARA KAZANMAK …

Merhaba Size vereceğim öneriler sayesinde sizde artık internetten para kazanmaya başlayacaksınız .İnanın hiç zor birşey değil sadece günde 3-4 saatinizi vererek kimseye hesap vermek zorunda kalmadan yapacaksınız.Emeğinizin karşılığını alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın çünkü sizin gibi bu yolda olan inanın milyonlarca insan var .Yapacağımız iş : Blog yazarı mesleğidir .

BLOG YAZMAK eee peki BLOG YAZARI NE DEMEK sorusu geliyor akla hiç merak etmeyin hepsini anlatacağım.Arkadaşlar inanın bana size hayal ya da umut satmıyorum başka yerlerden de araştırabilirsiniz sadece azim edin başaracaksınız.Kazanlar kimdir biliyor musunuz her zorluğa karşı pes etmeyen kişi ya da kişilerdir .

Öncelikle Blogger sayfasından kendinize bir blog açacaksınız ya da sayfam daki reklamlara basarak Jetpack iç dizaynı türkçedir ve google ile anlaşmalıdır . kesin karlı bir çözümdür . Tıkladıktan sonra kendinize bir sayfa açacaksınız hangi alanda açacağınız size kalmış eğitim, oyun ,haber ,siyaset vb tarzı sayfa açabilirsiniz .Kesinlikle hoşunuza gidecek ve araştırken zevk alacağınız bir konu seçmelisiniz yoksa sonradan ıstırap olur Belli bir tık seviyesine ulaştıktan sonra Google Adsense bağlıyorsunuz .(Detaylarını youtube den bakabilirsiniz )

Bu tüm işlemleri yaptıktan sonra sayfasınıza kişilerin girmesi yani tıklması lazım yani trafik sağlanması lazım . Bu konuları youtube de Sayfa ma trafik çekmek istiyorum diye yazarsanız birsürü video karşınıza çıkacaktır .İlerdide bu işi daha profesyonel şekilde yapmak istiyorsanız bir miktar para verip wix ya da wordpress kurulumlu sayfa almaktır.Arkadaşlar dediğim gibi para kazandıran net bir iştir . sadece deneyin denemekten hiçbirşey kaybetmezsiniz. Kolay Gelsin